O FIRMIE

Z ogromną przyjemnością witamy na stronie DM Lab, istniejącego od 2023 roku i prowadzonego przez pasjonatów zdrowia.


Nasza firma:

  • dostarcza wiedzy o zdrowym stylu życia, aby szerzyć prozdrowotne zachowania oraz aktywności,
  • tworzy treści zrozumiałe dla każdego aby każdy mógł cieszyć się zdrowym i długim życiem, bo nie ma nic ważniejszego niż Twoje zdrowie.

Nasz zespół tworzą wysoko-wykwalifikowane osoby z dużym doświadczeniem. Dysponowanie nowoczesną, zautomatyzowaną aparaturą oraz korzystanie z wysokiej klasy odczynników wiodących firm światowych, pozwala na wykonywanie badań w krótkim czasie i na bardzo wysokim poziomie.

Laboratoria świadczą usługi dla gabinetów lekarskich, przychodni, prywatnych klinik, firm oraz dla pacjentów indywidualnych.

Pacjent w odpowiednim punkcie pobrań krwi może liczyć na profesjonalny i przyjazny personel, który możliwie bezstresowo i delikatnie pobierze krew do badań, również małym dzieciom i noworodkom (do wielu badań wystarczy pobranie krwi z opuszki palca).


Jakość naszych usług oparta jest na:

  • pasji i zaangażowaniu zespołu,
  • śledzeniu nowinek aby zawsze być na bieżąco,
  • szczerej chęci dzielenia się wiedzą z innymi.

Gwarancja jakości

W naszym zobowiązaniu do promowania zdrowego stylu życia, kładziemy nacisk na gwarancję jakości we wszystkich aspektach naszej platformy. Dążymy do zapewnienia użytkownikom treści, które są rzetelne, zgodne z najnowszymi badaniami naukowymi i inspirujące do podejmowania świadomych decyzji dotyczących ich zdrowia. Nasze wysokie standardy jakości są fundamentem, na którym budujemy zaufanie naszej społeczności, wspierając ją w drodze do długotrwałego i zdrowego życia.