Znajdujesz się w: O firmie

O firmie

Z ogromną przyjemnością witamy na stronie Prywatnego Laboratorium Diagnostyki Medycznej, istniejącego od 1995 roku i prowadzonego przez mgr analityki medycznej, specjalistę analityki klinicznej Mirosławę Król.


Nasza firma:

  • posiada status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej - rejestr Wojewody Dolnośląskiego nr 000000002069,
  • jest zarejestrowana w krajowej ewidencji medycznych laboratoriów diagnostycznych rejestr Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych nr 1179.

Oferujemy Państwu bardzo szeroki panel usług z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

Naszą kadrę stanowią wysoko-wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem. Dysponujemy nowoczesną, zautomatyzowaną aparaturą oraz korzystamy z wysokiej klasy odczynników wiodących firm światowych, posiadających certyfikaty ISO-9001. Pozwala to nam na wykonywanie badań w krótkim czasie i na bardzo wysokim poziomie.

Laboratorium świadczy usługi dla gabinetów lekarskich, przychodni, prywatnych klinik, firm oraz dla pacjentów indywidualnych.

Dodatkowo proponujemy naszym pacjentom konsultację i pomoc w zakresie doboru optymalnego zakresu badań laboratoryjnych i ich odpowiednią interpretację.

Pacjent w punkcie pobrań krwi może liczyć na profesjonalny i przyjazny personel, który możliwie bezstresowo i delikatnie pobierze krew do badań, również małym dzieciom i noworodkom (do wielu badań wystarczy pobranie krwi z opuszki palca).

Istnieje możliwość pobrania krwi w domu pacjenta, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty domowej.


Jakość naszych usług oparta jest na:

  • wysokich kwalifikacjach kierownictwa i personelu,
  • wdrażaniu najnowszych procedur i metod diagnostycznych,
  • prowadzeniu pełnej udokumentowanej kontroli jakości wewnątrzlaboratoryjnej oraz zewnątrzlaboratoryjnej.

Gwarancja jakości

Gwarancja najwyższej jakości badań jest naszym priorytetem, co pozwala nam na zdobywanie zaufania stale rosnącej liczby pacjentów.

Podstawą codziennej pracy jest wykonanie kontroli wewnątrzlaboratoryjnej wszystkich oznaczanych parametrów. Zaakceptowanie pozytywnych wyników testów wewnętrznych jest warunkiem rozpoczęcia wykonywania oznaczeń w materiale pobranym od pacjenta.

W trosce o dobro pacjenta każdy wynik badania wybiegający poza normy laboratoryjne (patologiczny) jest poddawany powtórnej analizie i opatrzony komunikatem "badanie wykonano dwukrotnie".

Wyniki naszych badań kontrolowane są również przez Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej z siedzibą w Łodzi ,jak również poprzez sprawdziany międzynarodowe. Jest to kontrola zewnątrzlaboratoryjna.

Pozytywne wyniki sprawdzianów jakości badań udokumentowane są licznymi certyfikatami.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Przeczytaj więcej o polityce prywatności.

Więcej